Rüyada Saç Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada saç görmek, üzüntü ve keder olarak yorumlanır. Rüyada saç gören kişi keder ve elem içinde olabilir.

Saç gören kişi eğer uzun bir saç gördüyse üzüntülü ve zorlu uzun bir döneme girdiğine işaret eder. Eğer uzun saç gördüyseniz ve ona dokunduysanız üzüntülü bir olay olacağına ve bundan etkileneceğinize dalalettir. Sabırlı ve sakin olmak gerekir.

Rüyada Saç Kesmek

Zor zamanlar olarak yorumlanır. Kişi bu zorlu günlerden kurtulmak isteyecektir. Ayrıca kişi başkasının acısına ortak olacak demektir. Onunla bu zorlu zamanda vakit geçirecektir ve o kişiye yardımcı olacaktır. Aynı zamanda kişi birçok kişinin üzüleceği bir olayın ortasında kalacaktır.

Rüyada Saç Kestirmek

Üzücü bir olay olarak yorumlanır. Böyle bir durumda sakin ve ılımlı olmak gerekir. Kesilmiş saçlar, kişi üzücü olaylar arasında kalacaktır ve kendini çaresiz hissedecek demektir. Olumlu düşünerek duruma şükrederek bu zor günler atlatılacaktır.

Bakımlı, canlı ve gür saç ise kişi, bolluk ve bereket dolu bir döneme girecek demektir. Fakat dağınık ve bakımsız bir saç genel olarak üzüntü ve kedere delalet eder. Bu rüya çoğu zaman sıkıntılı bir dönem içine gireceğinizi gösterir. Aynı zamanda bir uyarı niteliği de taşır. Bu dönemde yapacağınız davranışlara daha çok dikkat etmelisiniz.

Rüyada saç görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status