Rüyada Saat Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada saat görmek, önemli bir karar alacağınız anlamına gelir. Rüyada saat gören kişi ve saatini kuran kişi bir konu hakkında önemli kararlar alacaktır.

Uzun zamandır karar veremeyen bir kişi bu dönemde keskin kararlar alabilir. Hem özel hayatınızda hem iş ortamınızda karar vermekte zorlanacağınız şey bu dönemde sonlanacaktır. Kafasındaki soru işaretlerine cevaplar bulacaktır.

Rüyada Kol Saati Takmak

Fırsatları değerlendirmek olarak yorumlanır. Kişi bazı fırsatlar yakalayacak demektir. Planda olmayan fırsatlar sizin tüm ümitsizliğinizi ortadan kaldıracaktır. Önemli olan bu fırsatları doğru değerlendirmek. Aynı zamanda kişi büyük fırsatlarla karşılaşacaktır. Fırsatlar ummadığınız anda karşınıza çıkacaktır.

Rüyada Saatin Bozulması

Sevinçli bir haber almak olarak yorumlanır. Sevdiğiniz birinden güzel bir haber alacağınız anlamına gelir. Güzel bir döneme gireceği ve güzel haberlerle mutlu olunacağı olarak yorumlanabilir. Saatin durması ise, kişi bazı işlerini ileri ki bir tarihe atabilir demektir. Planlar ertelenebilir. Ayrıca kişi için zamanın öneminin daha da artacağı bir dönemin içine girileceğinin göstergesidir.

Bu rüya her zaman, hızlı, kararlı ve pratik olmanız gereken bir zaman içinde olduğunuzu gösterir. Kimi zaman da kişi, hayatında çok büyük fırsatlar yakalayacak demektir. Aynı zamanda bu rüya yeniliklerin de habercisidir.

Rüyada saat görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status