Rüyada Zemzemin Çıktığı Yeri Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada zemzemin çıktığı yeri görmek, hayırlara yormak gerekir.

Rüyayı gören kişi yakın bir zamanda bir bolluğun kazancın köküne vasıf olacak demektir. Her ne şekilde görülürse görülsün o rüyadan olumsuz sonuç çıkarılması zor olsa da görülen diğer objelerle birlikte yorumlamak daha nitelikli sonuç verecektir.

Temiz düzgün görünüyor ise sevdiğiniz kötülük beklemediğiniz dostunuz, arkadaşınız veya akrabanız sayesinde kendinizi bir bolluğun içinde bulacaksınız demektir. Tam tersi kirli, pis dağınık bir ortamdan çıktığı görülmüşse hiç iyilik beklemediğiniz aranıza husumet olan birileri tarafından bir bolluğa itileceksiniz demektir. Bu durumda husumetli olduğunuz kişi bunu bilmeden istemeden de yapmış olabilir, birden güveninizi kazanmasına fırsat vermeyin.

Aynı zamanda beklemediğiniz kişilerden beklemediğiniz anlarda beklemediğiniz fırsatlar yakalamak olarak da yorumlanır. Hiç aklınızda olmayan, olunca da çok iyi oldu sevinci yaşayacağınız durumlara işaret edebilir aklınızda bulunsun.

Bu rüyalar etrafınıza karşı dikkatli olmanızı da hatırlatır. Kötü anlamda değil tabi. Etrafınızda çok da ben buradayım demeyen fırsatlar olur, bu fırsatları da fark edebilmeniz için tabiri caizse dört gözle etrafınızı kolaçan etmeniz gerekebilir.

Bazen bu rüyayı gören kişiye değil de yakınında olan sevdiği birinin nasiplerine bolluğuna da yorulabilir. Eğer bu şekilde yorumlanacaksa da rüyadaki diğer objeler de tek tek yorumlanıp bir bütün halinde incelenmelidir.

Rüyada zemzemin çıktığı yeri görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status