Rüyada Zemzem Suyunun Kuyudan Çıkması Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada zemzem suyunun kuyudan çıkması, geçmişte karşılık beklemeden işlediğiniz sevapların size döneceğine delalet olur. Bu dönüş, iş hayatınızda ve maddi durumunuzda bir bereketlenme olabileceği gibi, aile huzurunuzun güçlenmesi de olabilir.

Kuyudan çıkan zemzemi içen kişinin baba tarafından yakınınızsa yakın tarihte bir müjde ile mükafatlandırılabilirsiniz. Su verdiğiniz akrabanız ile bir kan bağınız yoksa (yenge, enişte vs) evlilik yolunda atım atılmasına, evli iseniz ailenizin genişlemesine mana olur.

Suyunu sizinle paylaşıyorsa bir sıkıntınızdan ötürü ahde vefa yönünden bir geri dönüş alacaksınız. Zamanında destek olduğunuz biri, size zor zamanlarınızda yardımcı olarak sizi şaşırtabilir. Kişinin samimiyetini sorgulayabilir, geçmiş hayal kırıklıklarınız yüzünden şüpheci olabilirsiniz. Bu yardımda art niyet aramanız gereksiz olacaktır. Karşılıklı olarak bir güven ve sevgi bağı oluşturma fırsatınızı iyi değerlendirmelisiniz.

Rüyada zemzem suyunun kuyudan çıkması görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status