Rüyada Zemzem Suyu Almak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada zemzem suyu almak bir kimsenin desteğini alarak hayatına düzene sokmaya, birisine para yardımı yapmaya yorumlanır.

Bir dostumun kötü durumdan kurtulması için destek vermeye, sevaba girmeye, bir kimse tarafından takdir edilmeye, toplum içerisinde mertebesinin artmasına, iş hayatındaki yöneticisi tarafından takdir edilip onura edilmeye, isteklerin ve arzularını yerine gelmesine, kötülüğünü saklayan bir yabancıya, bir dostunun düşmanlığını kazanmaya, bir akrabasından gelecek zarara, günlük hayat içerisinde kendini ve dostlarını ihmal etmeye yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre hayalini kurduğu bir hayata kavuşmaya, sağlıklı ve sıhhatli olmaya, mal varlığına gelecek artışa, kötülükten iyiliğe geçmeye, iş hayatında yüksek mertebeye ulaşmaya, zenginlikten fakirliğe düşmeye, birkaç gün içerisinde birden fazla hayırlı haber almaya, arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine, umre veya hac ziyaretine, insanlara yardımcı olmaya, zorluklarına ardından hak edilen mevkiye ve paraya sahip olmaya, alçak gönüllü olmaya, eli açık bir yaşlıya, iç dünyasında Allah sevgisinin artmasına, dualarının kabul olmasını delalet eder.

Rüyada zemzem suyu almak ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status