Rüyada Yeşil Dev Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Sizin kalbinizi fetheden kişiyi bulduğunuzu ve onunla birlikte gelecek olan yeni iyi olayları işaret eder.

Rüyada gördüğümüz her şey hayal gücümüze bağlı değildir. Rüyamızda gördüğümüz bazı şeyler bize büyük işaretlerdir. Bu işaretlerin iyi huylu olanlarındandır. Başına iyi şeyler geleceğini gösterir. Aslında sadece bununla sınırlı kalmaz ve başınıza gelebilecek en güzel şeyleri birden oluşmasını sağlar.

Daha fazlası için yazının devamını okumanızda fayda var. Kısacası aradığınız aşkı bulduktan sonra sizi güzel bir hayatın beklediğidir. Bu güzel hayatta ufak sorunlar dışında büyük bir sorun ile karşılaşmayacağınız ve güzel bir hayat süreceğiniz anlatılır.

Rüyada Yeşil Devle Konuşmak

Kalbinizin anahtarına sahip olan kişinin en sonunda yolu bularak size doğru geleceğini anlatır. Yakın zamanda tanışacağınız kişinin elinde sizin kalbinizden geçen o muazzam yolda yer edineceğini anlatıyor. Artık hayatınızdaki birçok değişikliği de hazırlıklı olmalısınız.

Bir aşka yelken açmak demek sorunlarla başa çıkabilmeyi de öğrenmek demektir. Aslında gördüğünüz devin size bir aşk getirmesi de bununla ilgilidir. Eğer siz bu aşka hazır olmasaydınız olduğunuz zaman rüyanıza girerek kendini belli edecekti fakat sizin aşka hazır olduğunuzdan dolayı beklemedi ve rüyanıza girdi. Ayrıca hayatınızın düzene bineceğine işarettir. Bu da kalbinize girecek olan kişi ile birlikte hayatınızı belli bir düzene oturtarak sürdüreceğinize işarettir.

Birçok artısı bulunmaktadır. Bunlardan biri de aileniz ile iyi bir geçim sağlayacak olmanızdır. Aileniz ile iyi geçinmeniz demek aşık olduğunuz kız hakkında da bir olumsuzluk çıkmayacağını gösteriyor. Eğer bir olumsuzluğa rastlayacak olsaydınız mutlaka aileniz ile kötü geçineceğiniz hakkında bir şey falda gözükürdü fakat tam aksine falınızda iyi geçineceğiniz yazıyor.

Rüyada yeşil dev görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status