Rüyada Üstüne Göktaşı Düşmesi Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüya sahibine bomba gibi bir haber gelecek demektir.

Kariyer konusundaki başarılara ek olarak genel anlamda rüya sahibinin çok arzuladığı bir şeye kısa sürede kavuşacağı ve sonucunda mutlu olacağının göstergesidir. Başarmayı istenilen işler için rüya sahibinin eline çok iyi fırsatlar geçeceği ve bu fırsatları değerlendirdiğinde istediği başarıyı elde edeceğini de gösterir.

Aynı zamanda çekilen dertlerin son bulacağına, başarısızlıkların ardına gizlenen başarılı ve saygın bir hayata, zorluklarla ulaşılan ümit vaat eden bir geleceğe de işarettir. Kişinin uzun süredir beklediği tüm başarılara ardı ardına kavuşacağına ve tüm rakiplerini mağlup edeceğine delalet etmektedir. Şanslı ve kısmetli günlerin yakında olduğunu ve ulaşmak için çok az daha çaba gerektiğini de gösterir.

Bazı rüya tabircilerine göre ise hayatın ortasına düşen bir zorluk olarak nitelendirilir. Fakat bu aşılması çokta zor olmayan bir engeldir ve sabırla karşı konulup aşıldığı takdirde çok büyük başarılar rüya sahibini beklemektedir.

Rüya sahibinin aydınlanması gereken konular olduğunu ve bunun da çok yakın bir sürede olacağını işaret eder. Tüm bunlara ek olarak rüya sahibinin geleceğinin güzel olması için çabaladığı ve bu çabalarının boşa gitmeyeceği anlamına da gelmektedir. Rüya sahibinin beklediği umut ve konforlu günler onun için uzaklarda değil haylice yakınlarındadır.

Rüyada üstüne göktaşı düşmesi görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status