Rüyada Siyah Ata Binmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Kariyer hedefleyen birinin başarılı olacağı ve rütbeli bir mevkiye geleceği anlamındadır. Rüya sahibinin muradına ereceği anlamına gelir.

Kendisiyle aynı işi yapan kişiler arasında göze batan ve her adımda başarıya imza atan kişi haline geleceğinin habercisidir.

Çevresi tarafından çok konuşulacak ve kıskanılacak biri haline gelecek olan rüya sahibi çok dikkat etmelidir demektir. Bu kişiyle aklından geçen her türlü şeyi paylaşabilecek ve mutluluğun anahtarını bu kişide bulacaktır. Maddi anlamda sıkıntılı bir dönemdeyse tereyağından kıl çeker gibi bu durumu sorunsuz halledecek demektir.

Şu sıralar sanırım işle ilgili önemli bir karar aşamasındasın. Karar verirken acele etmeden, sakince düşünmen gerekir. İş arkadaşların ve patronların seni oldukça başarılı, çalışkan ve azimli buluyorlar. Bu zamana kadar verilen her projenin rahatça üstesinden gelmiş gibisin. Bu başarıların sana epey bol kazanç sağlamış gibi de duruyor. Yaptığın birikimleri ev veya araba alımı için kullanmayı düşünüyorsun.

Rüyada siyah ata binmek görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status