Rüyada Sevdiğin Kişiyle Dudaktan Öpüşmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada sevdiğin kişiyle dudaktan öpüşmek, düşmanlara diş bileyip onlara galip gelmeye işaret eder.

Rüyayı bir erkek gördüyse, bir bayanla ise sevinçli bir haber alacağına işaret eder. Bu haber uzaktan gelmesi muhtemel olup sevindirici ve hayırlı bir haber olur. Yaşlı bir kadın ise geçmişte kırdığınız bir kalbi yeniden kazanmak için gönlünü almanız ve bu davayı kapamanız sizin için de vicdanen daha rahat olmayı sağlayacaktır. Bir kadın öpülüyorsa da ilgi ve fedakarlık beklentisi içinde olunduğuna ve bu beklenti ile yaşadığınıza işaret eder.

Rüyada Sevdiğin Biriyle Öpüşmek

Rüyayı gören kadın ise yakın zamanda bir talibi çıkacak ve hayırlı bir evlilik yapacak demektir. Bu evlilik ömür boyu sürecek hayırlara vesile olacak mutlu bir birliktelik olacaktır. Eğer gören kişi erkekse bu rüya hem evlilik hem iş anlamına gelir. Karşısına hayırlı bir insan çıkıp onunla evlenecektir ve ayrıca eşi sayesinde yapacağı atılımlarla yükselecek ve başarılı da bir iş hayatı olacaktır. Bu şekilde kişi hem güzel bir yuva kurmuş olacak hem de başarılı bir iş hayatı kuracaktır.

Rüyada Dudaktan Öpüşmek

Kişi ile sıkı bir bağ kurulacağına ve samimi olmaya işaret eder. Rüyayı gören kişi bu kişiyle her saniyesini birlikte geçirir ve yediği içtiği ayrı gitmez. Bu kişi hayatında değilse de tanıştıktan sonra aralarından su sızmayacak bağları hiç kopmayacaktır. Kız ya da erkek fark etmeden bu kişiyle aralarında oluşacak sıkı dostluk bağı, iyi günde de kötü günde de geçerli olacaktır. Arkadaşlık ilişkilerinde bu rüya bağın kuvvetine dair şekliyle yorumlanır.

Rüyada Sevgiliyle Öpüşmek

Eğer rüyayı gören kişi bekarsa ve bu rüyada öptüğü kişi hoşlandığı kişiyse, bu rüya yakın zamanda hayırlı bir kısmeti çıkıp evleneceğini gösterir. Bu evlilik hayırlı bir kısmetle yapılıp uzun yıllar sürecek mutlu ve huzurlu bir beraberliğin de başlangıcını oluşturur. Bu evlilikten aynı zamanda hayırlı evlatlar dünyaya gelecektir. Eğer rüya sahibi evliyse, eşine duyduğu aşk tazelenecek ve eşiyle birbirlerini ilk günkü gibi sevmeye ve tekrardan aşık olmaya başlayacaklardır. Bu aşkın tazelenmesinin ardından yuvalarında mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmeye devam edeceklerdir.

Rüyada Bir Erkekle Dudaktan Öpüştüğünü Görmek

Zenginliğe işaret olarak belirtilir. Ayrıca zevke ve sevince de işaret edilir. Çok şevketli ise can sıkıcı olayların yaşanacağı anlamına gelir. Fakat yaşanan bu olayların kısa bir süre sonra sona ereceği anlamına da gelmektedir. Gelecek yakın zamanda hamilelik ile müjdeleneceğiniz, eğer sevgiliniz ise mutlu bir birliktelik yaşayacağınız anlamına gelir. Eğer rüyada başkasıyla görüyorsanız mutlu bir birlikteliğe adım atacağınız anlamına işaret edilir.

Rüyada Kocayla Öpüştüğünü Görmek

Hane içinde mutluluğa ve berekete işarettir. Ayrıca yeni yapılacak bir işe büyük bir başarı ile sonuçlanacağı anlamına da gelir. Her an mutlu ve başarılı anların geleceği anlamına gelir. İyi ve güzel vesilelere sonuç vermektedir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüşmek

Rüyayı gören kişinin sevgilisinden gelecek mutluluğa, huzura, hayra ve iyiliğe işaret eder. Eğer rüya sahibi bekarsa ve sevgilisi varsa onunla birlikte çok mutlu olacağına, zor günlerinde hep yanında olacağına ve de en çok sevgilisinden destek göreceğine yorulur. Rüyayı gören kişi eğer evliyse o zaman bu rüya onun eşi ile birlikte yaşayacağı huzurlu günlere tabir edilir. Ayrıca bazı rüya tabirlerince rüyayı gören kişinin eski sevgilisi ile ilgili bir haber alacağı şeklinde de yorumlanır. Rüya sahibi eski sevgilisi ile hiç beklemediği bir zamanda bir yerde karşılaşabilir.

Rüyada Sevgiliye Sarılıp Öpmek

Rüya sahibinin sevgilisiyle iyi geçim halinde olacağına işaret eder. Ayrıca ilişkileri de sevgi ve saygı çerçevesi içinde ilerleyecektir. Rüyayı gören kişinin sevdiğiyle bir ömür mutlu olacağına, rüya sahibinin de, birlikte olduğu kişinin de birbirlerine karşılıklı olarak tutku ve aşkla bağlı olduklarına ve de birbirlerine ömür boyu sadık kalacaklarına alamet eder.

Rüya sahibinin özel hayatının her geçen gün gitgide daha iyi olacağına ve onun sevdiği kişi ile romantik, duygusal ve güzel zamanlar geçireceğine ve de onunla iken aradığı mutluluğu yakalayacağına işaret eder. Aslında rüya sahibinin ruh halinin kötü olduğunu ve dertleşmek için birilerine ihtiyacı olduğunu da simgeler.

Rüya sahibinin uzun süredir hayalini kurmakta olduğu gerçek aşkı yaşayacağı kişiyi bulacağına ve onunla birlik ve uyum içinde hayatını devam ettireceğine rivayet edilir. Kısaca bu rüya gönül işlerinden yana şanslı olmaya yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişiyle dudaktan öpüşmek görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status