Rüyada Sevdiği Kızı Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada sevdiği kızı görmek rüya sahibinin kendisi ve sevdiği kız ile ilgili bazı sorunlarının olduğuna işaret eder.

Rüyada kişi sevdiği ve birlikte yaşadığı kızı rüyasında görmesi yaşayacağı bazı olumsuz durumların habercisi olabilir. Bu durumların başında evlenmek isteyen kişinin maddi olarak hazır olmaması, ailesinin evliliğe onay vermemesi gibi şeyler söz konusudur.  Doğal olarak da bu durumlar rüya sahibinin üzülmesine ve ailesiyle gerginlik yaşamasına hatta kavga etmesine bile neden olur.

Rüyada Sevdiği Kızla Görüşmek

Bazı durumlarda ufak tefek tartışmaların baş göstereceği anlamını da taşır. Erkeğin rüyasında kız arkadaşını görmesinin başka bir yorumu ise kız arkadaşı tarafından yanlış anlaşılması ve bu yanlış anlaşılmalar yüzünden de kız arkadaşıyla boşu boşuna bazı sorunlar yaşamasına neden olmasıdır.

Eğer rüya sahibi öğrenci ise derslerinde bir süre başarısız bir dönem yaşaması ama bunun kısa süreceği ve yakın zaman da kendini toparlayıp derslerinde ki başarısını üst seviyeye çıkaracağına işaret eder. Kişinin beklemediği birine borçlanacağı ama bu borcunu kısa sürede de ödeyeceğine işaret eder.

Olumsuz durumların ortaya çıkacağına işaret etse de bu olumsuzlukların üstesinden gelineceğine çünkü güçlü bir kişiliğin olduğuna ve kişinin kısa sürede bütün olumsuzlukları ortadan kaldıracağına işaret eder.

Arkadaş ortamında yaşanacak olan bir tartışmada haklı taraf olacaksın ve tartışma esnasında çok sevdiğin bir dostunun gerçek yüzünü göstereceksin. Tartışma esnasında tüm çirkefliğini gösterecek olan bu insanın aslında düşmanın olduğunu fark edeceksin. Nişanlının iş gereği şehir değiştirmek zorunda kalması bütün planlarınızı alt üst edecek. Evlendiğiniz zaman hayalinizdeki şehirden farklı bir yerde yaşamak zorunda kalacaksınız.

Rüyada sevdiği kızı görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status