Rüyada Ölüden Zemzem Suyu Almak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada ölüden zemzem suyu almak, rüya sahibi için hayırlara vesile olan ve güzel gelişmelerin habercisi olan bir rüyadır.

İslami rüya yorumcuları bu rüyayı görenlerin günahlarından arındırdığına, Allah’ın dualarını kabul ettiğine, çevresinden birinin tehlikeli bir hastalıktan kurtulmasına, maddi durumu bozuk ise düzelmesine, Allah katında tövbelerini kabul olmasına, arzu ve isteklerinin gerçek olmasını, dert ve kazaların bu kişiden uzak olmasına, hayatında hem maddi hem de manevi anlamda büyük değişimler olacağına, hem kendisinin hem de sevdiklerinin rahat bir hayata kavuşmasına delalet eder.

Rüya sahibinin iyi kalpli, temiz, hayır sever, yardımsever, merhametli ve vicdan sahibi bir insan olduğunu gösterir. Rüya sahibinin kısa zaman sonra elimdeki fırsatları değerlendirmesi ile beraber hayalini kurduğu hayata kavuşmasına delalet eder.

Rüya sahibinin hem bu dünyada hem de ahiret hayatında hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine, hem Allah katında hem de çevresinde itibar sahibi olmaya, haysiyet kazanmaya, mutlu bir insan olmaya, haram ve kötü işlerden uzak durmaya, kişinin hayatının bereketli olmasına, rüya sahibinin dini vecibelerini yerine getirmesine, murat ettiği şeylere nail olmaya, uzun zamandır Allah’tan dilediğiniz ne varsa gerçek olmasını, Allah yolunda ayrılmasına delalet eder.

Rüya sahibinin tatminkar olmasına, alçak gönüllülüğü sayesinde hayatının bol ve bereketli olmasına, zengin bir hayat sürmesine, dini açıdan iman dolu olmasına ve Allah katında salih bir kul olduğunu gösteren güzel bir rüyadır.

Bazı rüya alimlerine göre ölen kişinin günahlarının temizlenmesine, dünya hayatında birçok iyilik yapmasını, maddi anlamda muhtaç olan insanlara yardım ettiğine ve Allah katında sevgili bir kul olduğuna işarettir. Rüya sahibinin imamının güçlü olmasından çevredeki insanların da faydalanmasını, Allah katında mertebesinin artmasına tabir edilir.

Rüyada ölüden zemzem suyu almak ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status