Rüyada Ölü Fare Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Kötü ve iffetsiz bir kadınla tanışmak anlamına gelir. Bekar olanlar için kötü bir kadınla tanışacağınız, evli olanlar için ihanet ve kem gözlerle karşılaşacağınız olarak yorumlanır.

Ayrıca kötü olan bir olayın sizi bulacağına ve kötü kişilerle muhatap olmak zorunda kalacağınıza işaret eder. Kötülüklerden ve şer insanlardan kurtulmak için çaba harcayacağınız anlamına gelir.

Rüyada Fare Öldürmek

Kötü şer olaylar olarak yorumlanır. Kötülüklerden kurtulmak için çaba harcadığınız ve feraha ereceğiniz anlamına gelir. Ayrıca dış görünüşü güzel ama içi fesat kişi olarak yorumlanır. Sizin yüzünüze gülen birisi sizin arkanızdan kuyunuzu kazabilir. Kişi tüm kötülüklerden kurtulur, sıkıntılardan uzaklaşır.

Aynı zamanda kişinin etrafında içten pazarlıklı ve kötü niyetli insanlar var demektir. Bu rüyayı gören kişinin arkadaş seçimi yaparken çok dikkat etmesi gerekir. Genellikle rüyalarda olumsuz yorumlanır.

Rüyada ölü fare görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status