Rüyada Köpek Zincirlemek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada köpek zincirlemek seni yıkıp yakan durumlara işaret etmektedir. Sen çok yoruldun ama bu durumu kimse görmüyor.

Herkes senden bir şeyler bekler iken senin ayakta bile kalmaya gücün yok. Ne sağlığın ne de gücün buna izin veriyor. Ailen bile sana o kadar çok yükleniyor ki sen de kimseden güç bulamıyorsun. Sevgilin desen o da seni öylece bir şey demeden bırakıp gitti.

Sen ise kendini düşünmek yerine hala ailen ve eski sevgilini düşünüyor olmandan dolayı en son büyük bir hastalık ile karşılaşacaksın olan o olacak. Sen de bunların artık bir farkına var da kendin için ayağa kalkmayı dene.

İçinde olan duyguları artık ya bastırmalısın ya da dışarı çıkmasına izin vermelisin. Aksi durum devam eder ise ne sen mutlu olursun ne de işlerini yoluna sokabilirsin. Unutma her ne olur ise olsun bu hayatta seni düşünen sadece sen varsın.

Artık bunları gör de bir şu senin hayatında ailen dahil ne kadar seni üzen insan var ise onlar ile uğraşmayı bir kenara bırak. Her şeyin iyi olması için sen önce bir sağlığını topla ve ayağa kalk ki her ne istiyor isen onu elde etmek için bir an önce toplamaya daha çok karar vererek hareket et.

Rüyada köpek zincirlemek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status