Rüyada Köpek Zinciri Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada köpek zinciri görmek içinden çıkan ve artık seni terk eden duyguları göstermektedir. Herkes seni bir anda bırakıp gitti.

Ama sen hala her ne olur ise olsun onlar aman gelsin aman mutlu olsun ben gülmesem de mutlu olmasam da olur diyerek hareket ettin. Aferin sana en son sağlığını da senden almalarına izin verdin ve olan sana oldu.

Artık her şeyi ve herkesi öyle bir kenara bırakmayı tercih et ki ne senden güçlüsü ne de senden çok kazananı olsun. Bak ne güzel elinde mesleği olan bir birey iken bir de onu kayıp etmek için uğraşma. Her şey sana en iyi olan yönleri ile gelecek olmasından dolayı sen de her an savaş ki herkes yerini daha çok bilsin.

Senin de artık elde etmek istediğin ve kurtulmak istediğin durumları göstermektedir. Artık o kadar sabır gösterdin ki her şey her ne kadar seni yormuş ve senden çok şey almış olsa bile sen kazanacaksın. Artık her şey senin yanında bunları görmeyi dene.

Çünkü sen de eğer görür isen o zaman göreceksin ki istediğin her ne var ise en kısa olan yolları ve en güzel olan yönleri ile sana gelecek. Senin kendinden başka kimseye de asla ihtiyacın olmamasından dolayı bilerek hareket et.

Rüyada köpek zinciri görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status