Rüyada Köpek Üstüne Atlaması Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada köpek üstüne atlaması bu ara istediğin her ne var ise sana geliyor ve en mutlu olan yönleri ile de seni alıp götürüyor.

Artık sen her şeyin o kadar farkında olan bir bireysin ki insanların ne kadar kötü olan ve seni üzen yönlerini de görüyorsun. Her şey senin ellerin arasında olarak her ne kadar devam ediyor olsa bile sen gerçekten de kazanacaksın.

İnsanlar her ne kadar seni yıkmak için ellerinden geleni yapıyor olsa bile seni öldürmeyen darbe her an güçlendirecek olmasından dolayı sen her an kalkıyor ve mutlu olarak da savaşmaya devam ediyorsun. İnsanların senin üzerinde asla en ufak iyi ya da kötü olan etkileri olmasına da izin vermiyorsun.

Artık senin de yüzleşmen gereken insanlar ve durumlar olmasına işaret etmekte. Her ne kadar sen bu anlar ile olmamak için kaçıyor olsan bile artık kaçmayı da bırak ve her ne istiyor isen kendin için devam et.

Eğer bir kere cesaretini toplar ve bu durumu da sağlar isen tabi ki kayıp senden yana olmayacak. Her şeyin en iyi olan yönlerini de sen sadece bu ara kendini için de her an kazanacak kadar güçlü olan bir bireysin. Sevdiklerine daha çok sarılmayı da bu ara denemeyi unutma.

Rüyada köpek üstüne atlaması görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status