Rüyada Köpek Uluması Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada köpek uluması senin de içinden kopan ve giden şeylere işaret ediyor. Çok özledin ve çok canın yanıyor.

Ama sen bir türlü kalkmak istemiyorsun. Öyle bir gözünden yaşlar akıyor ki ne bu durumda yanında biri var ne de sen olmasını gidiyorsun. Hayatından her giden o kadar derin acılar ve dertler bırakarak gitti ki sen de ne olursa olsun toplamak istemiyorsun.

Her şey sana gelmek istese bile sen gelmesini de istemiyorsun ki. Aman gitsinler ve sen sadece dertlerin ile devam etmek istiyorsun. Bırak onlar mutlu ve sen acı çekiyorsun. Artık kendini bu kadar üzmeye bir son ver.

İçinden gelen durumların habercisi olmaktadır. Evet sen bu ara çok acı çektin ama her nedense içinden gitmesine de izin vermedin. Artık bu kadar susmak ya da insanlar ile acı dolu olan anlar yaşamak yerine her şeyin en iyi kısımlarını iste. Artık böyle delicesine kendine eziyet etmeyi de bırak. Aslına bakar isen sen de göreceksin ki her şey sadece sana uygun olan yönleri ile geliyor.

Durum böyle olunca sen de en iyi olan yönleri görmeyi dene ve istediklerinin tek sahibi ol. Her şey senin istediğin gibi gitmesi için sen de savaşmayı kendine ön gör. Çünkü bu savaşın tek galibi sen olacaksın.

Rüyada köpek uluması görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status