Rüyada Köpek Tutmak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada köpek tutmak senin de artık her şeyi bir çırpıda bırakıp gidesin geliyor. Her ne olur ise olsun bunları da pek yapamıyorsun.

Resmen hayat sadece seni üzmek ve sana sorun oluşturmak için var. Sen de bunları o kadar önemli gibi kendine dert ediyorsun. Artık bu kadar saçma sapan olan şeyler ile olmayı bırak. Yoksa senden başka kimseye asla bir şey olmaz.

Bu kadar üzülüyor olduğun için de tek acıyı sen çekersin. Aferin bu şekilde devam et. Ama bunları bir kenara bırakarak her an savaşmayı ve ayakta kalmayı tercih eder isen de her an sadece sen kazanacaksın.

İnsanlar ile aranda olan durumları da işaret etmektedir. Sen daha çok insanlar ile iyi olmak için çaba sarf ediyorsun. Bunları yapmak yerine mutlu olmayı dene. Çünkü sen üzülüyorsun diye asla kimse üzülmüyor ya da ne olur ise senin yanında olmuyor. Sen de gör artık bunları ve insanların sana karşı ne kadar kötü olduğunu.

Bir an önce fark eder isen sadece sen kazanacaksın. İşlerin de bu ara farklı bir şekilde devam ediyor olsa bil iyi de gidiyor. Okul hayatını da artık bu kadar boşlamayı ve dert etmeyi de bir kenara bırak. Yoksa acı çekmeye her an tek devam eden olacaksın.

Rüyada köpek tutmak ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status