Rüyada Köpek Tasması Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada köpek tasması görmek sana gelen ve oldukça bağımlı kişileri de işaret etmektedir.

Sen o kişiler ile her an kazanmak ve oldukça farklı olan yönleri görmek için de mücadele ettin. Her şeyin en özel kısımları da sadece o kişiler ile gelecek ve her ne olur ise onlar ile de olacak. En özel olan yönler bu ara sadece senin için gelir iken sen de mücadele etmeyi ve en farklı kısımları ile devam et.

Çünkü her ne ister isen sen de sadece azim ve kararın ile de alacaksın. Her ne kadar bazı anların içinden çıkamaz ya da kendini koruyamaz isen sen de düşer ya da saçma kişiler ile olmak zorunda olabilirsin.

Kalbini sadece bir kişiye bağlamış olmana da işaret eder. Sen o kişiye o kadar çok bağlandın ve her ne olur ise olsun mutlu olmak için en güzel olan yönleri denedin. Artık bu ara her ne olur ise olsun sen sadece kendine uygun olan kararları vermek için çaba sarf edeceksin.

Bu sıralar seni yormak isteyen kişiler de yer alabilir ve sen karşılarından bu kadar yorulmak yerine ayakta kalmayı dene. Çünkü hiç kimse seni kıracak ya da yoracak kadar mutlu olan insanlar da asla değiller.

Rüyada köpek tasması görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status