Rüyada Köpek Taşlamak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada köpek taşlamak sizlerin sadece bu ara yanlış yapmak ile meşgul olmanıza işaret etmektedir.

Her ne kadar iyi olan şeyler de çevrenizde yer alıyor olsa bile sizler bunu görmek yerine kötü olan ne var ise onları tercih etmenize işaret etmektedir. Artık kısa bir süre içinde bu durumdan kurtulmayı tercih edin. Yoksa ne kadar çok değer verdiğiniz insanlar çevrenizde yer alıyor olsa bile bunları tek tek de olsa kayıp edeceksiniz.

Kayıpları yaşadıktan sonra toplamaya başlamak yerine en farklı olan yönleri ile devam ettirmeyi tercih edin. Çünkü sizler ne kadar çok çabuk toplamak için başlar iseniz o kadar hızlı her şeyin üstesinden gelebileceksiniz.

İçinizde olan acıların gün yüzüne çıkmaya başlamasına işaret etmektedir. Çünkü sen çok acı çekiyorsun. Geçmişi çok özledin. Eski sevgilini de çok özledin. Onun yanına gitmeyi ve sarılmayı da… Her ne kadar özlesen bile artık o senin değil. Çünkü sana ait olmak ona o kadar ağır geldi ki.

Seni bırakıp başkasına gitti ve geldi sana havasını attı yine gitti. Sen de bunlarla çok acı çektin. Bu yüzden kaçmak istiyorsun. Ama ondan başka kaçıp gidecek olduğun bir yerde yok. Bunlar için savaşmayı ve her şeyi daha çok bir kenara bırakmayı her şeyden çok tercih etmeyi dene.

Rüyada köpek taşlamak ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status