Rüyada Köpek Tarafından Kovalanmak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada köpek tarafından kovalanmak görmek pek de hayırlı şekillerde yorumlanmaz. Genel anlamda düşman olarak görülmektedir.

Sizin açıklarınızı kovalayan ve düşmenizi dört göz ile bekleyen bir düşmanınız var ve bu düşmanınız oldukça da sinsi. Her adımını çok dikkatli atıyor ve kendisi açık vermemek için elinden gelen her şeyi yapıyor. Böyle zeki, kurnaz, acımasız ve sinsi bir düşmana sahip olmak size ciddi anlamda zarar verebilir.

Bu yüzden olduğundan fazla dikkatli davranmalı ve bu düşmana kesinlikle koz vermemeye özen göstermelisiniz. Aksi takdirde bu düşmanınızın size ciddi anlamda zararı dokunabilir ve sizde bir deprem etkisi yaratarak sizi derinden sarsabilir. Bu düşman düşündüğünüzden daha tehlikeli ve kurnaz birisi.

Sizin peşinizde dolaşan ve dikkatinizi üzerine çekmek isteyen birinin olabileceğinin de anlamına gelebilmektedir. Eğer böyle bir durum hisseder iseniz o kişiden kesinlikle uzak durun. Çünkü niyeti çok da iyi gibi görünmüyor ve size büyük zararlar verebilir.

Bir hırs uğruna sizin peşinizden bu kadar koşması bir süre sonra sizin ciddi anlamda canınızı sıkacak ve artık o kişiden bir yolunu bularak kurtulmak isteyeceksiniz. Bu kişiden kurtulmak için yapmanız gereken en mantıklı adım o kişiyle kesinlikle hiç bir şekilde muhatap olmamaktır. Emin olun ki bir süre sonra o da pes edecektir.

Rüyada köpek tarafından kovalanmak ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status