Rüyada Köpek Pisliği Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada köpek pisliği görmek senin hayatında olan insanların konumunu da gösterir.

Aslında sen onları o kadar iyi olarak düşünüyorsun ki hiç de öyle durmuyor. Çünkü seni bu kadar çok üzen ve sadece sen mutsuz ol diye çaba sarf eden insanlar ile mücadele etmek yerine sen de pes etmeyi tercih et. Çünkü onlar için savaşmak da barışmak da pek akıl karı değil.

Sen en iyisi olarak bırak ve gitsinler. Her şey bu anlarda sadece sana gelecek olmasından dolayı sen de üzüldüğün anlar için sadece kendine kızmayı tercih edeceksin. İçinde olan acıları da bir an da bırakacak ve ayağa da kalkacaksın.

Herkesin sana aman ben bilmem demesine de işaret etmektedir. Sanki sen alim ya da paşa gibi her an en iyi kararları verecek gibi yaklaşmalarından da yoruldun. Evet bu durum hoşuna gidiyor olabilir ama bazen de seni yoruyor. Çünkü bu durum hiç iyi bir şey değil.

Senin omuzlarına bu kadar yük vermeleri de hiç iyi bir şey değil. Sen de eğer artık bundan dolayı sıkıldıysan kendin için en farklı kısımları deneyerek onlar ile konuşmayı dene. Yoksa tek sen üzüleceksin. Her şey bu ara sana da gelecek. Ve sen her an da mutlu olarak devam edecek duruyorsun.

Rüyada köpek pisliği görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status