Rüyada Köpek Isırması Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada köpek ısırması görmek bir arkadaşınızın sizi çekmediği ve kıskandığı için her anınızı gözlemleyerek açığınızı yakaladığında size saldıracağı anlamına gelmektedir.

Bu yüzden çevrenizde size dost gibi görünen insanlara karşı oldukça tedbirli davranmanız gerekir. Bu arkadaşınız da size oldukça güler yüzlü bir şekilde yaklaşacak ve açıklarınızı yakalamak için resmen can atacak. Bu yüzden işin en başından oldukça tedbirli davranmanız da yarar vardır.

Aksi halde bu güler yüzünü gösteren sinsi arkadaş sizin bir açığınızı yakalayarak sizi arkanızdan vurabilir. Bu durumun oluşmasını en baştan önlemek adına gerekli tedbirleri almanız gerekmektedir.

Hiç beklemediğiniz bir anda hiç beklemediğiniz bir kişiden sinsice bir darbe alacağınız anlamına da gelmektedir. Bu yüzden gereğinden fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Bu arkanızdan vuracak olan kişi belki sevgilinizi, aile düzeninizi, iş hayatınızı, kariyerinizi veya benzer şeyleri kıskanan yakın bir dostunuz olması büyük ihtimal taşıyan bir durum. Bu yüzden özellikle size dost görünen insanları bir kez daha gözden geçirmeniz gerekecek.

Aksi halde bu arkanızdan vuracak olan kişiyi bir türlü bulamazsınız. Bu kişiyi bir takım numaralar ile açığa çıkarmaya çalışın. Çünkü köpeğin ısırması demek sizi ciddi anlamda sarsacak bir darbenin habercisi demektir. Bunlar için sizler de her şeye hazırlık olmayı daha çok tercih eder iseniz durumlar karşısında pek de yıkılmazsınız.

Rüyada köpek ısırması görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status