Rüyada Köpek Havlaması Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada köpek havlaması, sizi çok yakından izleyen ve her an için bir açığınızı yakalamaya çalışan sinsi bir düşmanınız olduğu anlamına gelmektedir.

Ancak bu düşman sesli olduğundan dolayı size pekte fazla bir zarar veremeyecek. Gerçek hayatta da havlayan köpek ısırmaz dedikleri gibi bu düşman sizin ancak kafanızı ütüleyecek ve biraz canınızın sıkılmasına sebep olacak.

Ancak merak etmenize ve telaş etmenize hiç gerek yok. Çünkü bu düşman her hareketini sizin fark edebileceğiniz bir şekilde yapacak ve siz bu yüzden onun her hamlesine zaten hazırlıklı olacaksınız. Bu yüzden bu düşmanından kesinlikle korkmana veya endişelenmene gerek yok.

Yakın zamanda bir düşmanınızın size zarar vermek amacı ile ciddi ses uyandıran bir kavga çıkaracağı ancak sizin bu kavga sonunda galip geleceğiniz anlamına da gelmektedir. Kesinlikle sizin iyi olmanızdan ciddi anlamda rahatsızlık duyan bir düşmanınız olduğu anlamına gelmektedir. Ancak bu düşman her ne girişimde bulunur ise bulunsun ne kadar istese bile size bir zarar veremeyecektir.

Ancak sizin yine de olası bir tartışmaya veya canınızın sıkılacağı bir duruma hazırlıklı olmanız gerekmektedir. Düşmanların yapabileceği hamleleri önceden tahmin edip ona göre önlemler almanız düşmanınızı alt etmenizi oldukça kolaylaştıracaktır. Her şey sizler için bu kadar farklı olan yönleri ile gelir iken savaşmayı deneyin.

Rüyada köpek havlaması görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status