Rüyada Kendi Kına Gecesini Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kendi kına gecesini görmek, rüya sahibinin kendisine, ailesine ve hatta çevresine karşı çok özenli ve duyarlı olduğunu gösterir.

Rüya sahibi çevresi tarafından çok sevilen, bakımlı, güzel ve saygılı olması ile tanınan bir kişidir. Kişi için gösteriş anlamını taşımaktadır. Ayrıca kişinin temizlik ve titizlik hastası olduğunu da göstermektedir. Kişi sürekli temizlik yapan evini asla dağınık ve pis göremeyeceğiniz birisidir. Öte yandan rüya sahibinin ileride kuracağı ailesi tarafından çok sevileceğini, bir dediğinin iki olmayacağına ve bütün hayırların ona ailesinden geleceğine işarettir.

Rüyada Evleneceğini Görmek

Rüyada evleneceğini görmek, kişiye yaratan tarafından verilecek olan bir kazanç ve iyilik anlamını taşımaktadır. Bu kişi sağlık sorunları yaşıyorsa tüm bunlar son bulacak, maddi anlamda sıkıntılar yaşıyorsa kazanacağı helal para ile tüm dertleri yok olacak demektir.

Ayrıca rüya sahibi için beklemediği anda beklemediği bir yerden ve yeni tanışacağı biri vasıtası ile gelecek olan para anlamını taşır. Kişinin eline ulaşan bu para iyi değerlendirildiği takdirde rüya sahibine çok iyi maddi kazançlar sağlayacaktır.

Sıkıntılı ve sancılı bir süreç atlatmışa benziyorsun. Daha yeni yeni toparlanıyor gibi bir halin var. Ancak güçlü yapın ve pozitifliğin ile bu sıkıntılı günlerinden üstesinden gelebilmişsin. Şimdi tekrar hayata tutunma zamanı… Kendine uğraşacak bir şeyler bulman (hobi, spor, kurs gibi) seni iyi edecek. Üstelik katılacağın yeni topluluklar sana bir sürü arkadaş kazandıracak.

Rüyada kendi kına gecesini görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status