Rüyada Kardeşimin İşten Çıkarıldığını Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kardeşimin işten çıkarıldığını görmek, kardeşinin üzerinde olan olayı kendisinin ortadan kaldırmasına da tabir edilir ya da rüyayı gören kardeşinin ya da herhangi bir aile bireyinin kendisine mutsuzluk veren bir durumdan kurtulmasıdır.

Eğer o kişi işinde çalışkan ve işinde ehli biri ise, işinde daha üst bir kademeye geleceğine ya da maaşının artırılacağına delalet eder. Kirmani’ye göre iki şekilde tabir edilir: Dinde fesatlık ya da yaptığı işte yetersizliktir. Cabirül Magribi’ye göre, işinde ehli olmayan kişinin yeni bir işe gireceğine delalettir. İşinde devam edeceği ve başarılı olacağına delalet eder. Ayrıca kişinin işini daha da büyüteceği anlamına gelir.

Hep ileri gitmeye ve rüya sahibinin yararına olacak bir gelişmeye delalet eder. Tanımadığı biri ise kişinin hayatında mutluluk verici olaylar yaşayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi hayır göreceği kişilerle tanışarak onlarla iş yapacak demektir. Kardeşi ise mutluluk demektir.

Rüyayı gören kişinin geleceği parlak olacak demektir. Yaptığı herhangi bir iş görüşmesi ya da anlaşması varsa bu işlerden olumlu sonuç alacak demektir. Evlilik hayatına yorulur ve mutsuz evliliği bitirmeye tabir edilir. Hayatındaki bazı insanları hayatından çıkarmaya da delalet edilir.

Kendisini uzun bir süre rahatsız eden bir kişinin hayattan çıkarmaktır. Rüyada kişinin kendi rızasıyla ayrılması kendisini mutsuz edecek bir durumu ortadan kaldırmaktır. Bu durum kişiyi başta zorlasa, daha sonrada kişiye mutluluk verecektir.

Rüyada kardeşimin işten çıkarıldığını görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status