Rüyada Kardeşimin Gelinlik Giydiğini Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kardeşimin gelinlik giydiğini görmek, eğer kardeşinize gelinliği giyerken yardım ettiğinizi gördüyseniz habere işarettir.

Bu haber size başta kötü bir duruma davet gibi gelebilir. Fakat bu haber sebebi ile, evvelde ertelemiş olduğunuz planlarınızı gerçekleştirecek ve sonunda huzuru bulacaksınız demektir. Bunun için biraz çaba göstermeniz gerek.

Gelinlik sizin ise, gerçekleşecek planınız sizin medeni durumunuzla ilgili olacaktır. Bu medeni hal değişimi sayesinde başka bir şehre gidebilirsiniz. Haliyle tüm düzeniniz de değişecektir. Kardeşiniz ile bulunduğunuz mekanın sular içinde ve kıyılarında iri yılanların olması, tanıdığınız birinin kendini kandırdığına işarettir.

Yaptıklarının nefsinin işi olmadığına kendisini ikna etmiş bu kişiyi, fesat biri olduğuna ikna edemezsiniz. Uğraşlarınız nafile olabilir, hatta sizin hakkınızda ortak çevrenize olumsuz yakıştırmalar yapabilir. Kendi pisliğinde boğulmasına izin vermenizde fayda var.

Eğer suya basmadan koşa bildiğinizi ve yılanlardan uzak durduğunuzu görürseniz, karşınıza çıkan sorunlara çözüm ararken etrafınızdaki kimseyi incitmemeye özen gösterdiğinizi işaret eder. Her zaman çözüm arayışınız sadece kendiniz için değil, etrafınızı da dikkate alacak şekilde olmuştur. Bunun için taktir görmeyi beklememelisiniz. Zira vefasızlıkları sizi şaşırtmakla kalmayacak, hayal kırıklığına uğramanıza sebep olacaktır.

Kirli ise, içten içe sizin iyi yerlere gelmenizi istemeyen çevreyi simgeler. Bu kişiler sizin yüzünüze gülen hatta en güvendiğiniz insanlar arasından çıkabilir. Güven duyacağınız kişiler için daha seçici olmalısınız. Son olarak eğer kardeşinize giydirdiğiniz beyaz değilse maddi kayba rivayet edilebilir. rengin koyuluğu, size kaybın büyüklüğünü işaret edecektir.

Birikimlerinizi şansa ihtiyaç duyacağınız yatırımlarda harcamamalısınız. Değerlendirme planlarınızı bir süre erteleyebilirsiniz. Aynı zamanda borç konusunda da seçici olmanız da, verdiğiniz borcun tutarı hakkında yazılı bir belge istemeniz de yararınıza olacaktır.

Rüyada kardeşimin gelinlik giydiğini görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status