Rüyada Kardeşimin Fotoğrafını Çekmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kardeşimin fotoğrafını çekmek, rüya sahibinin kardeşi tarafından güzel sözler işitmesine ve mutlu olmasına yorulur.

Çok öncelerden olan bir olayın tekrardan yaşanacağına; renkli ve parlak ise mutlu olan bir olayın tekrar etmesine, renksiz ve soluk ise kötü ve tatsız bir olayın tekrar yaşanmasına alamet olur. Yakından bir musibetin gerçekleşmesine, rüya sahibinin korkacağı bir olayın meydana gelmesiyle üzülmesine; bazen de rüyada kişinin kendini fotoğrafını çekmesi insanların kendisine itibar edeceğine, herhangi bir konuda şans denemeye, kişilerin kendisinden saygıyla bahsedeceğine, yapılan övgülerden mutlu olmaya yorumlanır.

Telefonla kardeşinin fotoğrafını çekmek çektiği kişinin maddi açıdan darda olan bir kimse olduğunun habercisi olduğuna, bu kişinin yakından darlıktan kurtulmasına ve ferahlamasına yorumlanır. Çektikten sonra bakmak rüya sahibinin evlenmesine, arkadaş çevresiyle bu anısını paylaşacağına, yakında içinde rahat ve huzur duyulacak bir kalabalığa girmeye, son zamanlarda herhangi bir konuda hayırlı kararlar almaya ve bu kararların kişiyi mutlu edeceğine yorumlanır.

Albüm yapmak girdiği ortamlarda yeni arkadaş edinmeye, iş yaşamında hayırlı gelişmeler yaşamaya, okulla ilgili durumlarda huzur verecek anılar yaşamaya işaret eder. Aile resimleri görmek rüya sahibinin ailesiyle beraber güzel ve huzur dolu günler yaşamaya, sıkıntılara aileyle beraber göğüs germeye, özel günleri beraber geçirmeye, önemli bir olaydan sonra aileyle bir araya gelmeye, rüya sahibi uzakta ise uzun zamandır hasret kaldığı ailesine kavuşmasına yorumlanır.

Rüyada kardeşimin fotoğrafını çekmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status