Rüyada Kardeşimin Felç Olduğunu Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kardeşimin felç olduğunu görmek, rüya sahibinin kardeşinin sıkıntı ve musibete uğramasına, günahlarının affedilmesi için tövbe etmesi gerektiğine, kötü duruma düşmeye neden olacak davranışlar göstermeye alamet olur.

Rüya sahibinin kafasını bulandıran sorulardan kurtulmasına, sıkıntılardan kurtulmaya bazen de maddi ve manevi sıkıntı çekmeye, gazaba uğramaya, bela ve musibete alamettir. Aklın gitmesine, vefat etmeye işaret olur. Kişinin tövbelerinin ve dualarının kabul edileceğine, isteklerini gerçekleştireceğine, moralinin yerine gelmesine, huzur bulmasına, aniden sevindirici olaylarla karşılaşmaya, sıhhat bulamaya alamet eder.

Felçli bebek görmek rüya sahibinin yakının hasta bir bebeği olacağına, uzun zaman sonra bebeğin iyileşeceğine yorulur. Sorunların ortadan kalkacağına, isteklerin gerçekleşeceğine, hasta ise şifa bulacağına, girdiği işlerde başarı elde edeceğine alamet olur.

Rüyada kardeşin felç geçirdiğini görmek hayırlı olaylar yaşamaya, rüya sahibinin bütün sıkıntılarının biteceğine, mutlu bir evlilik yapacağına, hayırlı insanlarla karşılaşacağına işaret eder. Haram ve günahlardan korunmaya, kötü yola düşmemeye, doğruluktan ayrılmamaya, Allah’ın rızasını kazanmak için uğraşmaya, kul hakkı yemekten kaçınmaya, yanlış yolda olan insanlardan uzaklaşmaya, mantıklı davranmaya alamet olur.

Kardeşin yüz felci geçirdiğini görmek kişinin haksızlık ve musibetten korunmaya, kötü insanların zararından korunmaya işaret eder. Kişinin bazı olaylar karşısında elinin ve kolunun bağlı olacağına, bu durumlarda kendini savunamadığı için çaresiz kalacağına işaret eder. Kardeşin bacakları ise yolculuğunun ertelenmesine, kısmetin kapanmasına, çok istenilen yere gidilemeyeceğine delalet eder.

Rüyada kardeşimin felç olduğunu görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status