Rüyada Kardeşimin Evine Gitmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kardeşimin evine gitmek, normal zamanlarda da kardeşini özlediğine, ona kavuşup özlem gidermek istemesidir.

Ünlü alimlere göre, giden kişinin akrabalarıyla arasında mesafe olduğunu, bu mesafeyi aşarak akrabalık bağlarını güçlendireceği anlamına da gelir. Rüyada eve gitmek, hasret kalınan yuvaya dönmektir. Kişinin ailesine, sevdiklerine kavuşmasıdır. Kişinin doğru yolu bulacağına, eski yaşam tarzına geri döneceğine delalet eder.

Tutuklu olanlar için beraat edileceğine, huzurlu zamanlar yaşayacağına, hayata çeki düzen vermeye yapılan hataları bir daha yapmamaya rüya sahibinin doğru bir düzen kurmasına, rüya sahibine yardım edecek hayırlı insanlar karşısına çıkmaya delalet eder.

Uçakla gitmek, ani haberler almak ve hayatın değişmesidir. Gelecek haberler rüya sahibini mutlu edecek haberlerdir. Rüya sahibinin kardeşinin gizli sırlarını, sıkıntılarını öğrenerek gizli sıkıntılarını çözmeye çalışmasına ve ona yardım etmesine de delalettir.

Rüyada Kardeşimin Evine Arabayla Gitmek

Rüyada kardeşimin evine arabayla gitmek, başarılı olmaya kişinin kariyerinde ilerlemesine işaret eder. Kardeşinin herhangi bir konuda ona yardım edeceğine, kardeşiyle arasını düzelteceğine, ani haberler durumda yolculuğa çıkmaya, kardeşi uzaksa onunla görüşmeye gideceğine işaret eder. Kötü olaylara, tatsızlıklara, kardeşin mutsuz olmasına delalet olur.

Bu rüyayı gören kişinin kardeşi uzaksa onu görmeye gitmesi gerektiğine işaret eder. Rüyada görülen kardeşin evi yeni ve güzelse, kardeşinin rahat huzurda olduğu, onun yaşayacağı güzelliklerden kendisinin de faydalanacağını gösterir.

Kapıdan girdiğinin görmek gizli sırların ortaya çıkacağı anlamına gelir. Kötü bir kapı kötü sırlı olayın açığa çıkması iken, iyi ve güzel kapı hayıra sebep olacak bir sırdır. İki katlı görmek, iki kat hayır görmek, başarılı işler yapmaya delalet eder.

Rüyada kardeşimin evine gitmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status