Rüyada Kardeşimin Eski Sevgilisini Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kardeşimin eski sevgilisini görmek, arasında herhangi bir olay yaşanacağı ve rüya sahibinin bu olaya tanık olacağına yorumlanır.

Bilinç altına bağlı olarak hala seviyor olmasına, herhangi bir konuda yüz yüze gelmesine, yeni bir insanla tanışmaya, mutlu ve huzurlu bir gelişme yaşamaya, ayrılık yaşamaya, beraberlik yaşamaya, yeni bir aşka adım atmaya, hayırlı ve temiz bir izdivaca yorumlanır. Rüyada evli bir kadın ya da erkeğin görmesi, evlilikte yaşanacak sorunlara, güvensizliklere, eşlerin tartışma yaşamasına alamet olur.

Mektup almak çok istenilen bir dileğin gerçekleşmesine, huzur ve mutlu bir habere, eski sevgiliden gelecek bir habere işaret eder. Gezmek güzel ve mutlu günler yaşamaya, tekrar barışmaya alamet olur.

Kavga etmek, bir konuda gelecek desteğe, hayırlı bir evliliğe, mutlu olmaya, güzel olaylara alamet olur. Rüyada eski sevdiği kızı görmek maddi sıkıntı çekmeye, borca girmeye işaret olur. Sıkıntılı bir durumun sonunda hayırlı bir karar vermeye, kişinin etrafına karşı güven duyulmasına, hayırlı bir ilişki yaşamaya, gerçek hayatta da eski sevgili ile konuşmaya dertleşmeye, konuştuktan sonra tartışması herhangi bir konuda sıkıntı yaşamaya, maddiyat yaşamaya alamet olur.

Çıkarcı bir insanla tanışmaya, herhangi bir konuda problem yaşamaya, rüya sahibinin bazı kişiler tarafından istenilmeyen bir duruma sokulmak istenmesine yorulur. Hayallerin gerçekleşmesine, beklenilen bir olayın gelişme göstermesine, hataların telafi edilmesine, zahmetli bir yolun sonunda rahata ermeye delalet eder.

Rüyada kardeşimin eski sevgilisini görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status