Rüyada Kardeşimin Çocuğunu Emzirmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kardeşimin çocuğunu emzirmek, kardeşinin çocuğuna para harcayacak ona şefkat ve merhamet gösterecek demektir.

Çocuğun içtiği süt miktarı ne kadar fazlaysa o kadar para harcayacak demektir. Ona bir iyilik ve hayır yapacağına ve çocukla arasında sıkı bir bağ kurulacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin akrabalarından herhangi birinin çocuğunu emzirmesi de aynı rüya tabirine delalet eder.

Kişinin kardeşinin ikiz bebeklerini emzirmesi, hayatta her istediğinin yerine geleceğine, kişinin mutlu bir hayat süreceğine delalet eder. Rüyayı gören kişi bekarsa, kişinin kısmetinin açılacağına, cömert bir insanla sevgi bağı kuracağına alamet eder.

Eğer yaşını geçmiş büyükse, elinden bir miktar malı çıkacağına, kendisini yoran üzen olaylardan kurtulacağına delalet eder. İyi ve hayırlı bir duruma delalettir. Bebeğinin başarılı olacağına delalet eder. Bebeğin yüksek makama ulaşması, geleceğinin parlak olması anlamına da gelir. Çocuklarının mallarını harcayacağı ya da herhangi bir duruma para harcamasına delalet eder.

Bir duruma şefkat duygusu göstereceğine delalet der. Olumsuz bir olaya yumuşak başlılıkla müdahale etmesine de delalet eder. Yardıma muhtaç birine yardım etmeye ve sonucunda sevap kazanmaya da delalet eder.

Eğer kişi hamile ise bu durum psikolojiktir. Hamile kadınlar için bu rüyanın tabiri, doğum yapmayı beklemek ve bebeğini kucağına almayı dört gözle beklediğinin habercisidir. Bir kişi kendisinin emzirildiğini görmesi, başkalarının kendisine yardım edeceği, ev hanesinin bereketleneceği anlamına gelir.

İçtiği süt miktarı ne kadar fazla ise o kadar fayda göreceğine delalet eder. Kişi rüyasında kendi annesinin sütünü emmesi yüksek makama gelmesi ya da işinde yükselmesidir. Sütünün gelmediğini gören kişinin kısmetinin az olacağına delalet eder.

Rüyada kardeşimin çocuğunu emzirmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status