Rüyada Kardeşimin Çiş Yaptığını Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kardeşimin çiş yaptığını görmek, kardeşiyle huzurlu zamanlar geçireceğine, kardeşinin sorunlarına çözüm bularak parasal sıkıntılarına destek olacağına delalet eder.

Rüya sahibinin sıkıntılı zamanlarında kardeşi yardım edeceğine alamet eder. İkrama, erkek çocuğuna, alimle tanışmaya, kuyu kazan düşmanın mağlubiyetine, zenginliğe, ele geçecek paraya, gurbette olanlara için dönüş yapmaya, mal sahibi olmaya, tutuklu olanlar için özgürlüğe, mutsuz eden insanları hayattan çıkarmaya delalettir. Kardeşinin çişini tutması, parayı başkalarından kaçırmak olarak yorumlanır. Cimri davranarak parayı saklamaktır.

Rüyada Kardeşinin Yatağa İşediğini Görmek

Rüyada kardeşinin yatağa işediğini görmek, Allah katında hayırlı kimse olmaya, günahlardan tövbe etmeye alamet eder. Zenginliğe kavuşmak, geleceği parlak olmak olarak yorumlanır. Mutlu bir yuva kurarak evlat sahibi olur. Zina yapıp günah işlemeye işaret eder.

Rüyada çiş içmek, devlet büyükleriyle büyük işlere girerek, zorlu görevlerin üstesinden gelmektir. Misafire ikram yapmak, ihtiyaç sahiplerine para harcamaktır. Doğru yolu gösterecek bir din alimiyle buluşmaktır. Kardeşinin gülerken altına çiş yaptığını görmek, kısa süreli de olsa bir insana ya da bir duruma canının sıkılacağına yorumlanır.

Kardeşinin korkudan altına çiş yaptığını görmek, rüya sahibinin kafasına taktığı bir sorunu çözüme kavuşturacağına, rüya sahibine hayırlı insanların doğru yolu göstereceğine, mutlu olacağına işaret eder.

Arkadaşı ya da evlilik yolunda yürümek istediği sevgilinin yarı yolda bırakmasına, partnerinden kötü davranışlar göreceği bu nedenle mutsuzluk yaşayacağına delalettir. Eskiden samimi olduğunu birçok insanla araya mesafe koyarak, arkadaşlık ya da akrabalığı bitireceğine işaret eder.

Rüyada kardeşimin çiş yaptığını görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status