Rüyada Kardeşimin Cezaevine Girdiğini Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kardeşimin cezaevine girdiğini görmek, üzülmeye ağzının tadının kaçmasına nende olacak kötü bir olaya, kötü zamanları hatırlatacak olaylar yaşanması ve rüya sahibini etkilemesine yorulur.

Haksız yere ise kişinin ailesi adına savunma yapmasına kardeşin adam öldürmesi kardeşiyle bir konuda anlaşmazlık yaparak küs kalmasına alamet eder. Kardeşin hapisten çıktığını görmek, rüyayı gören kişinin uzan zamandan beri çektiği bir sıkıntıdan kurtulmasına işaret eder. Kem gözlerin varlığına, kıskanç kişilerin nazarına uğramaya, bu sebepten dolayı meydana gelecek kötü olaylara alamettir.

Ailede yaşanılan olaylarda dikkat etmesi gerektiğine, arkadaş çevresinde meydana gelecek olaylarda sakinliği korumak gerektiğine, iyi ve sözü geçen insanlara iş yaptıracağına alamet olur. Rüyayı gören kişinin aile ve iş hayatında mutlu ve huzurlu olacağına, hayatında güzel şeylerle karşılaşacağına, aile içindeki sürtüşmeler sona ereceğine, tutuklu ise berat edeceğine işaret eder.

Erkek kardeşin cezaevinden çıktığını görmek, rüya sahibinin tüm dertleri arkada bırakmasına, yaşamının geri kalanında yeni bir sayfa açmasına, yeni başlangıçlar yaparak bunalımlardan kurtulmaya işaret eder. Tünel yoluyla kaçmak, hedeflerde sabır ve azim göstermeye yorumlanır.

Kardeşin suçlu olmadığı halde cezaevine girmek, rüya sahibinin hak etmediği bir muameleye maruz kalmasına, güzel şeyler yapmak isterken engellerle karşılaşmaya alamettir. Yaptığı işte kararsız kalmaya, duygusal olarak kendisini muhakeme etmeye, ilerde yapacak işte kaygı duymaya işarettir.

Haksızlık yapılan bir durumda karşı çıkmaya, rüya sahibine yanlış gelen bir durumu düzeltmek için çalışmaya alamet eder. Rüyada eşinin cezaevine girdiğini görmek gerçek hayatta eşle kavga etmeye, eşin yaptığı bir işin sonucunda kızmaya yorulur.

Rüyada kardeşimin cezaevine girdiğini görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status