Rüyada Kardeşimin Benden Para İstemesi Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kardeşimin benden para istemesi, şu aralar maddi sıkıntılar içerisinde olduğunuzu, bunu ailenize fazlasıyla yansıttığınızı ve onların desteğine ihtiyaç duyduğunuz anlamına gelmektedir.

Aileniz ile eskiden beri görüştüğünüz bir kişinin size maddi manevi destek olacağını anlamına gelmektedir. Ayrıca sizinle kan bağı olan kişilerin özellikle kardeşinizin sizi sizden fazla düşündüğünü, sizin için her şeyi göze alabileceğini göstermektedir.

Ailedeki özellikle baba figürlü kişinin olmaması veya aile içinde pasif olması nedeniyle kardeşinizin sizi aile reisi olarak gördüğü ve onun içinde olduğu zorluktan onu kurtaracak kişinin siz olduğunu düşündüğü anlamına gelmektedir. Eğer rüyanızda kardeşinize para veriyor ya da bir arayış içine giriyorsanız sizden isteyen kardeşinizin diğer aile bireyleriyle veya akrabalarla çok kısa sürede arasının açılacağına işarettir.

Kardeşiniz ticaretle uğraşıyorsa borçlarının fazla olduğuna, çalışan bir kişi ise yakında büyük borç yükü altına gireceği anlamına gelmektedir. Aile içerisinde ona olan saygınlığının azalacağını düşündüğü ve bu borç konusunu kolay kolay kimseye açamadığı için aileye karşı kötü laflar ve davranışlar ile onları kendinden uzaklaştıracağı anlamına gelmektedir. Rüyada birinin borç istediğini görmek genel olarak o kişinin hayatındaki aksaklıkların artacağına, boyundan büyük maddi zarar içinde olduğuna işarettir.

Kardeşiniz sizden istiyor ve siz de veremiyor iseniz kardeşinizin sizden çekindiği onu küçümseyeceğinizi düşündüğü anlamına gelmektedir. Zor durumda olan kardeşine para istemesi ve ona bu yardımı yapmanız ise aile içinde çıkacak olan tartışmaların sorumluluğunu sizin alacağınız anlamına gelmektedir.

Kişi kız kardeşiniz, evli ve çocuklu ise evinde maddi sıkıntılar yaşadığına veya çocukları sebebi ile yaşayacağına, erkek kardeş ise iş hayatında maddi sıkıntılar çektiğine veya çekeceğine işarettir.

Rüyada kardeşimin benden para istemesi ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status