Rüyada Kardeşimin Askere Gitmesi Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kardeşimin askere gitmesi, rüya sahibinin kardeşiyle uzun bir yolculuğa çıkacağı ya da kardeşiyle maddi anlamda gelir getirecek bir işe girmeye delalet eder.

Ayrıca en kötü zamanlarda hayata tutunmasını bilen, hayatına tek başına ikame etmeye çalışan rüya sahibinin başarılı, çevresinde saygı duyulacak biri olduğuna, zenginliğe, güvende olduğuna delalet eder. İş hayatında çifte mutluluk yaşayacak, karlı ticarete girişerek maddi anlamda ferahlığa kavuşacağına tabir edilir.

Askere davul zurna ile gitmek kişinin çok sevineceği olaylarla karşılaşması, hayatında mutlu olaylar yaşanmasına yorumlanır. Kaçmak ise sorunlarından kaçarak daha kötü sorunlarla karşılaşmaya yorumlanır. Kız kardeşi ise kişinin karşısına fedakar bir kadın çıkacağı ve evleneceğine işaret eder.

Şehit olan kardeşi görmek kişinin, Allah’a bağlı dinini yaşayan bir kişi olduğu, sevap hanelerinin artacağı, her işte mükafatını alacağı, hayatının güzel olacağı, kötülükten uzak hayırlı ve inançlı evlat sahibi olmaya işaret eder.

Asker evinde olmak rüya sahibinin hastalığa yakalanıp derman arayacağına yorumlanır. Herhangi bir konuda güvenilir kişilerden yardım almaya yorumlanır. Hasta ise iyi niyetlerin kötü sonuçlanacağına işaret eder. Silahsız ise rüya sahibinin tanınmayan bir kadının kötülüğüne maruz kalmasına delalettir.

Rüyada Kardeşi Askere Göndermek

Rüyada kardeşi askere göndermek, hayırlı bir iş yapmaya, insanlara yardım etmeye, ferahlamaya, yardıma muhtaç birine yardım yapmaya, cömert insanlarla karşılaşmaya işaret eder. Devlet işine girmeye, önemli işlerde çalışmaya, mevkisinin yükselmesine, halk içinde takdir gören sayılan insan olmaya, sorumluluklarını yerine getirmeye delalet eder. Kardeşin savaştığını gören kişi çevresinden bir dedikodu duyması sonucu aklının karışmasına ancak kötü niyetli kişilere inanmayacağına yorumlanır.

Rüyada kardeşimin askere gitmesi görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status