Rüyada Kardeşimin Araba Aldığını Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kardeşimin araba aldığını görmek, hayırlı işler yapmaya, kişinin verdiği sözü tutmaya, kardeşiyle ortak bir iş yapmaya, kardeşiyle bir söz üzerine anlaşmaya alamet eder.

Rüya sahibi sıkıntılardan uzak bir hayat sürmesine, borçlardan kurtulmasına, sağlam kişilerle ortaklık kurmasına, ibadetlerini yerine getirmesine, akrabalık bağlarının güçlenmesine alamet olur. Hayatta yapılacak yeniliklere, evli kişiler için evlat sahibi olmaya, bekar kişiler için ise evliliğe ya da yeni biriyle tanışmaya, gerçek hayatta çok gelir elde edecek bir iş yapmaya, bereketli zamanlar yaşamaya, ailede sözün geçmesine, kişilerin gerçekleştirmek istediği projeleri gerçekleştireceğine, hayatta yapılacak büyük değişikliklere, ticari yolculuğa çıkmaya, işte terfi etmeye, kişinin geçim için aldığı tedbire işaret eder. Bazı alimlere göre zalim bir insandan cefa görmektir ya da bu zalim insandan kurtulmaktır.

Rüyada görülen para, mal, mülk, gerçek hayatta da zenginliğe yorulur. Eski ise, kişinin yaptığı hatalara, kişinin sıkıntıya düşmesine, istemediği halde borçlanmaya işaret eder. Beyaz ise evlenmeye işarettir. Kişi bekar ise en kısa zamanda evleneceğine yorumlanır. Seyahat etmek, uzun bir yolculuktan sonra sıkıntı çekmeye yorumlanır.

At arabası almak, hastalığa yakalanmaya, el arabası ise bir işin sonucunda uğranılan zorluğa, bebek arabası ise geçim darlığına işaret olur. Kalabalık ise toplulukları etkilemeye, hayırlı bir evlat sahibi olmaya, yüksek mertebeye yorumlanır. İnmek mevki kaybetmeye, işinde olumsuzluklar yaşamaya, sorunlu evliliğin bitmesine işaret olur. Kaza yapmış ise, bir şerefe nail olmaya, büyük cesaret gerektirecek işler yapmaya yorumlanır.

Rüyada kardeşimin araba aldığını görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status