Rüyada Kardeşimin Ağladığını Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kardeşimin ağladığını görmek, bu genelde onun hakkında hayırlı haberler alacağınıza delalettir.

Eğer evlilik arifesindeyse hayırlı bir evlilik olacağına, eğer öğrenciyse derslerinde başarılı olacağını işaret eder. Genelde mutluluğun geleceğine, kazancın ve bereketin olacağına, beklenen bir haberin hayırla geçeğine işarettir.

Gözyaşları ağız tadının yerine geleceğine, neşeye, berekete, güzelliklere yorulur. Kardeşiniz vefat etmişse, huzur içinde uyuduğuna, kabrinin rahat olduğuna, dünyadan göçerken gözünün arkada kalmadığına ve içinin rahat olduğuna işarettir. Eğer gülmeye başlarsa bu da kötü bir haberden sonra işlerin yoluna gireceğine ve hastaysa şifa bulacağına yorulur. Maddi durumu kötüyse düzeleceğine de işaret eder.

Rüyanızda kardeşinizin sessizce ağladığını görüyorsanız bu da huzura, berekete ve hayra yorulur. Günahlarına tövbe etmiş ve iç huzurun ermiş biri demek olabilir. Hastalıklardan kurtulmaya, zorluklardan feraha çıkmaya da işarettir.

Rüyada kardeşinizle beraber, karşılıklı ağlıyorsanız bu ondan güzel haberler alacağınıza, onunla kaliteli vakit geçireceğinize ve çok eğleneceğinize, sizi güzel ve rahat günlerin beklediğine işarettir. Gözlerinden kan geldiğini görmek, genelde pek hayra ve iyiliğe yorulmaz. Bu kişinin yaptığı hatalar olduğuna ve bunlardan dolayı pişmanlık duyacağına işarettir.

Bir an önce bu hatalardan geri dönmesi gerektiğine dair bir uyarıdır. Kardeşiniz ağlamadığı halde gözyaşları akıtıyorsa bu da başına bir musibet geleceğine, birinden zara görebileceğine ama bunu henüz fark etmediğine yorulur. Böyle bir rüya gördükten sonra hemen önlem almak ve gözü açık olmak gerekir.

Eğer kardeşiniz bağırarak, hıçkıra hıçkıra, saçını başını yolarak ağlıyorsa bu da genelde iyiliğe yorulmaz. Bu konuda iki farklı görüş vardır, kalabalık ortamlara girip gözbebeği haline gelineceği şeklinde de yorulur fakat daha çok başa bir kötülük geleceği şeklinde görüşler vardır.

Rüyada kardeşimin ağladığını görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status