Rüyada Kardeşime Cin Musallat Olması Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kardeşime cin musallat olması, iki şekilde yorumlanır. İlk olarak niyetinin düşmanca olup olmadığına karar verilmelidir.

Bunun için rüyada sizde oluşturduğu hisse bakmalısınız. Zarar verme eğiliminde değilse ve yine de yanından ayrılmıyorsa hayra işarettir. Zira kardeşiniz erkek, cin dişi ise dünyevi bir getiri, ikisi aynı cinsiyette ise ahiretine bir getiri anlamına gelir. Bu getiri dünyevi olarak; maddi kazanç, mevki olarak yükselme olabileceği gibi arkadaşlık ve aşk hayatı gibi manevi getirileri de temsil edebilir.

Kardeşiniz ile beraber uyuyorsa; haber verilmiş olan bu kazanç uzak gelecektedir. İkisi de uyanık ve iş birliği içindeyse kazanç kendini yakın bir tarihte gösterecektir. Fakat dikkat edilmesi gereken bir diğer husus; bu kazancı iyi değerlendirmek, taktir edilen değerince sadakasını dağıtmak ve kibre kapılmamaktır.

Rüyadaki yorumuna göre kötü niyetli olması birinin ahını almış ya da hak yemiş olmakla ilişkilendirilebilir. Fiziksel olarak zarar vermeye çalışıyorsa hakkı yenen kişi ya da kişiler sebebi ile kısmet kapanmasına işaret olur.

Rüyada mücadele ediliyorsa yapıcı bir hamle ile, kırılan kişinin gönlü alınabilir. Fakat bir türlü galip gelinemiyorsa hatanın telafisinin zor olduğunun bir kanıtıdır. Zira kardeşinizin kırdığı ya da haksızlık ettiği kişi için adaletin sağlanmaması durumunda kısmetin kapanması devamlı olacaktır. Onu size karşı doldurmaya çalışıyorsa; siz ve kardeşinizin karar merci olduğunuz bir konuda bir adaletsizlik söz konusu olabilir. Kararlarınızı yeniden gözden geçirip, objektif olmaya gayret göstermelisiniz.

Aynı zamanda vefat etmiş tanıdıklarınızın sizden dua istemesi anlamına da gelebilir. Mezar ziyaretlerinizi aksatmamanızda fayda var. Ölmüş yakınlarınızın ruhu için adak adayabilir, zekat verebilir ya da dua bağışlayabilirsiniz.

Rüyada kardeşime cin musallat olması görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status