Rüyada Harabe Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada harabe görmek, pek hayırlı bir haber olarak sayılmaz. Gören kimsenin hayalleri yıkılır, talipleri bir bir ortadan kaybolur.

Evinde sorunlar baş gösterir. Bu aralar eşinizle kavga edebilir, çocuklarınız hastalığa yakalanabilir. Sevgili ile tartışmaya ve iş hayatında beliren sorunlara işaret eder. Yeni bir hayata başlamak için kararlar almak üzeresiniz. Rüyanızda gezip içinde bir şeyler aradığınızı görmüşseniz bir sıkıntı var demektir. Geçmişte bıraktığınız bir şeyleri ya da bir kişiyi özlüyorsunuz. Kişinin iş yerini bu halde görmesi maddi zarar edeceğini gösterir.

Rüyada Harabe Ev Görmek

Kişinin sağlığının bozulacağını söyler. Ev halkının ya da akrabaların farklı yerlere dağılacağını söyler. Sevgilinizle beraber bir buradan çıktığınızı görmek karşınıza sorunlar çıkacağını söyler ancak siz birlik olup bu sorunların üstesinden geleceksiniz ve bir yuva kuracaksınız. Çok huzurlu bir aile yaşantınız ve hayırlı evlatlarınız olacak. Yöneticilerin yeteneksiz insanlar olduğunu gösterir.

Evinin bir kısmının bu hale döndüğünü gören kimsenin evinde biri vefat eder. Ya da aileyi yıkacak bir kötü hastalık haberi alacaksınız demektir. Öğrencinin görmesi dertlerle baş etmekte zorlandığını gösterir. Bu gidişle derslerinizin kalması çok olası görünüyor.

Rüyada Yıkık Dökük Ev Görmek

Genellikle olumsuz durumları çağrıştırır. Kişinin evinde türlü dert ve sıkıntılar belirir. Kendisini süslenmiş bir şekilde gören kimsenin hayatında ona ilgi göstermeyen biri var demektir. Bu kişi eşiniz ise şu aralar sizi ihmal ettiğini düşünüyorsunuz. İlgisiz olan kişi sevgiliniz ise ilişkinizi gözden geçirmeye başladınız bile. Rüyada birinin sizi buraya kilitlediğini görmeniz sizi unutmaya çalışan biri var demektir.

Rüyada harabe görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status