Rüyada Gök Gürültüsü ve Şimşek Çakması Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüya sahibinin uyum sağlanması zor, despot ve kararından vazgeçirilmesi zor bir kişi olduğuna delalet eder.

Baskın bir kimse olduğuna ve her istediğini karşısındaki kim olursa olsun zorla kabul ettirdiğine işarettir. Beraberinde şimşek çaktığı da görülüyorsa, bu rüya sahibinin tek bir kimse üzerinden bir topluluğa ders verdiğine ya da vereceğine işaret etmektedir.

Bazı tabircilere göre ise kişi bu hareketi ile zarar verilmesi zor bir kişilik olduğunu ve kendisine uzanan ellerin de geri durması gerektiğine dair gözdağı verdiğini düşünmektedir.

Rüyada Gök Gürültüsü ve Şimşek

Sevinçle karşılanan bir haberin asılsız çıkması olarak da yorumlanabilir. Son zamanlarda rüya tabirleri konusunda kendini kanıtlamış bazı uzman rüya tabircilerine göre zenginliği temsil etmektedir. Yakın bir zamanda tereddüt edilerek atılacak bir iki adımın hayırla sonuçlanacağını hatta bu sayede birçok birikim yapılacağına, rüya sahibinin hiç beklemediği bir zenginliğe kavuşacağına işarettir.

Rüyada gök gürültüsü ve şimşek çakması görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status