Rüyada Göğsünden Süt Aktığını Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüya sahibinin dinine olan bağlılığı ve çevresince kabul görmüş güzel ahlakı ile tabir edilir. Kişinin medeni haline göre çeşitli şekillerde de yorumlanır.

Bekâr birinin görmesi karşısına hayırlı kısmetler çıkacağı ve duyguların karşılık bularak dünya evine gireceği şeklinde yorumlanır. Kişi eğer evli ise, bu da yakın bir zaman içerisinde ya bir bebek sahibi olacağı ya da hayırlı ve bol kazançlar elde edip, geri kalan yaşamını bolluk içinde geçireceği anlamını taşımaktadır. Rüya sahibi eğer yaşlı ise, vefat edeceği yönünde tabir edilir.

Taşıp etrafa yayıldığını görmek, rüya sahibinin hiç beklenmedik bir zamanda ve beklenmeyen bir şekilde zenginleşeceği anlamını taşır. Rüya sahibi yüksek bir makama ulaşır ve her anlamda hayatının her anını bolluk ve bereket içinde geçirir şeklinde yorumlanır.

Yaşlı bir kadın ise, o kişinin dünya ve ahiret hayatı için saadet ve huzura, bazen de rüya sahibinin yaşam şartlarına göre küçük bir soruna yorumlanır. Eğer rüya sahibi ağır hastalık sahibi biriyse ecelinin yaklaşması şeklinde de tabir edilir. Rüya sahibi bir erkek ise ve aynı bir kadın gibi göğüsleri olduğunu, göğüslerinin dolduğunu görürse bu o erkek için hayırlı işler ile yorumlanır.

Rüyada Göğsünden Bol Süt Gelmesi

Rüya sahibinin, son zamanlarda yaşadığı sıkıntı ve dertlerin artık son bulacağı, onun için hayırlı ve yeni kapılar açılacağı müjdesi ile karşı karşıyadır. Bununla birlikte rüya sahibinin mutlu, bol kazançlı ve konforlu bir hayat yaşayacağı, sıkıntılarla fazla haşır neşir olmayacağı, olsa bile kolaylıkla üstesinden gelebileceği şeklinde de yorumlanır. Bir bebeği emziriyorsa, emzirdiği bebeğe karşı vereceği emeklerin asla boşa gitmeyeceği ve ondan ileriki hayatında yardım alacağı şeklinde tabir edilir.

Hamile bir kadın ise, gerçek hayatta da sorunsuz bir doğum gerçekleşeceği ve bir bebek sahibi olacağı hatta o bebeğin aileye şans ve huzuru da yanında getireceği anlamını taşır. Ayrıca bebek büyüyüp belli bir yaşa ulaştığında ailesinin hoşuna gidecek işler yapacağı ve ailesinin ondan razı olacağı şeklinde de yorum yapılır.

Rüyada göğsünden süt geldiğini görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status