Rüyada Göğe Yükselmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Allah katında mevkiisinin yükseleceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin yükselişte olduğu bir dönemi işaret eder ve bu dönemde şansı da çok açık olacaktır.

Buna ek olarak bir merdiven veyahut bir nesne yardımıyla çıktığını gören kimse, dostları ve sevdiklerinin yardımı ile önemli bir mertebeye ulaşır. Merdivensiz çıkmak ise, rüya sahibi için korku ve mutsuzluğun habercisidir. Olumsuz olarak ise, başlanılan bir işin hayırsız sonuçlanmasına ya da umutla beklenilen bir haberin ulaşmaması olarak yorumlanabilir.

Rüyada Gökyüzüne Çıkmak

Ecelinin yakın olduğunun göstergesidir. Kendi çabası ile yeryüzüne iniyorsa bu da toplum tarafından kaybedeceği itibarını tekrar kazanacağının göstergesidir. Gökyüzüne yaklaşmak demek, Allah’a yaklaşmak ile özdeşleştirilir.

Bu rüyayı gören kimse eğer aciz ve zor bir durumda ise, kısa süre içerisinde bu sıkıntılarından kurtulur ve Allah tarafından duaları kabul edilir. Rüyanın gidişatına göre çok farklı şekillerde de yorumlanabilmektedir.

Rüyada göğe yükselmek görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status