Rüyada Fare Kovalamak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Bir düşmanınızın olduğunu fakat bu düşmanın zayıf, güçsüz olduğunu ve sizin bu düşmanın hile ve kötülüklerine karşın her şeyin farkında olduğunuzu ve bu yönde çeşitli girişimlerde bulunacağınızı göstermektedir.

Aslında bilinçaltında bir olaya karşın dayanma gücünün göstergesidir. Bu rüya, çoğu insanın dayanamayıp pes edebileceği bir olaya karşı direndiğiniz ve hiçbir zaman pes etmediğiniz anlamını taşır.

Mekânın özelliklerine göre de farklı anlamlar taşımaktadır. Örneğin, sokakta kovaladığınızı gördüyseniz bir topluluk içinde kötülük yaymaya çalışan ve bu yönde dedikodular çıkaran insanlardan uzaklaşacağınızı ve onları dışlayacağınızı göstermektedir.

Evin içinde kovalıyorsanız, akrabalarınız içinde bir düşmanın olduğunu fakat onu saf dışı bırakacağınıza işaret etmektedir. İş yerinde kovalama ise iş hayatınızda size kötülük yapmaya çalışan, arkanızdan işler çeviren birilerinin olduğuna işarettir.

Rüyada Fare Yakalamak

Kişinin bazı endişelere sahip olduğu fakat bu endişelerin yersiz olduğu anlamına gelir. Genel olarak kötü anlamlar ifade eden rüyada kovalama boyutuna geldiğinde ise, kötü özelliklere sahip bir kadın ile birlikte olmayı gösterir.

Kovalama sonucunda öldüğünü gören kimsenin çok kuvvetli ve zalim bir düşmanı olduğuna ama rüya sahibinin doğru zamanlama ile düşmanının üstesinden geleceğine işaret eder. Aynı zamanda sıkıntılı günlerinin olduğunun ancak bu sıkıntılı günlerin yakın zamanda sona ereceğinin, mutlu ve huzurlu günlerin kapıda olduğunun göstergesidir.

Rüyada fare kovalamak ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status