Rüyada Fal Baktırmak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada fal baktırmak, genel olarak kötü şeylerin habercisi olarak yorumlansa da farklı rüya tabircilerine göre farklı anlamlar taşımaktadır.

En genel görüşler ile batıl ve boş işler, hile ve hırsızlık ve gelecek ile tabir edilir. Eğer rüya sahibi, rüyasında kendisinin falcı olduğunu ve baktığını görürse öngörüleri ve hislerinin kuvvetli olduğunun işaretidir. Bu özelliği ile hayatta ağır darbeler almaz ve aldığı darbeleri kolaylıkla içinde sindirebilir.

Rüyada Birinin Falına Bakmak

Öğrenciler için eğitim hayatında adım atılan başarılara, bekâr kişiler için evliliğe, devlet ile ilgili işleri olanlar için hayırlı ve olumlu haberler almaya, orta yaşlı bir birey için ise emekliliğin yakın olduğuna işarettir. En genel görüş olarak gelecek ile yorumlanır.

Rüya sahibinin parlak bir geleceğinin olduğunu gösterir. İyi ya da kötü sonuçlanmasına göre yorumu da değişir. Kötü çıktığının görülmesi rüyanın tersine işaretken, sonucunun iyi olması rüya sahibi için hedeflerine ulaşmaya, isteklerinin kısa zaman içerisinde gerçekleşmesine işarettir.

Rüyada Falcıya Gitmek

Kişinin çevresindeki hilekâr ve yalancı kişileri gösterir. Bazı yorumculara göre kişinin yerli yersiz her şeye inanan biri olduğunun da göstergesidir. Bazı durumlarda küçük küçük sıkıntılara işaret olduğunun fakat bu sıkıntıların kısa sürede aşılacağının delaletidir. Ayrıca kişi için bu rüya kötü bir haber ya da kötü bir olaya şahitlik olarak yorumlanıp, büyük üzüntüler yaşayacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada fal baktırmak görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status