Rüyada Erkek Köpek Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Size içten ve samimi duygular ile birlikte yaklaşan birine işaret eder. Bu kişi size siz bilmeseniz bile içten içe sevgi besleyen ve sizden ciddi anlamda hoşlanan birisi.

Yalnız bu kişi bir türlü uygun zamanı bulamadığı için size bu duygularını açmakta bir hayli güçlük çekiyor. Aynı zamanda çok temiz kalpli ve utangaç olan bu kişi size bu duygularını açtıktan sonra hislerinin karşılıksız olmasından çekindiği için de bu duyguları sizinle bir türlü paylaşamıyor.

Aslında siz bu kişinin size olan duygularının temizliğini fark eder iseniz onunla bir birliktelik yaşamayı da kabul edeceksiniz. Bu bunu bilmediği için sizinle konuşmak konusunda oldukça da kararsız. Sen de dene.

Aynı zamanda sizin karşılıksız bir aşka yakalanabileceğiniz anlamına da gelmektedir. Bu aşkın karşılıksız olması sizin canınızın ciddi anlamda sıkılacağı anlamına gelmektedir. Ancak dert etmenize veya bunun için kendinizi üzmenize hiç de gerek yok. Çünkü bu karşılıksız aşkın sonrasında bir çok ders alacaksınız. Her yeni başlangıçlar da oldukça temkinli ve emin olacaksınız.

Ayrıca tüm bu deneyimleri yaşamanız ile birlikte karşınıza çok da iyi bir kısmet çıkacak ve bu kişi sizin hayatınızın aşkı haline gelecek. Onca olayın sizlere katmış olduğu deneyim sayesinde de yeni ilişkiniz çok daha sorunsuz ve samimi olacaktır.

Rüyada erkek köpek görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status