Rüyada Duvar Altında Kalmak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada duvar altında kalmak görmek, sizler için ne kadar zorlu bir zaman olsa bile sonunun oldukça hayırlı olduğu bir zaman dilimi içerisine girdiğinizi göstermektedir.

Eğer bu ara sabır ile yaklaşır iseniz de her olaya her türlü her şey sizlerin yanında yer alacaktır. Unutmayın ki yağmur ne kadar sert yağar ise yağsın en güzel olan gökkuşağı da ondan sonra çıkar. Sizler için de bu durum geçerli olarak en zor zaman dilimlerinin peşinde tüm güzel olayların da gerçekleşecek olduğunu göstermektedir.

Rüyada Duvarın Üzerine Yıkılması

Rüyada duvarın üzerine yıkılması, sıkıntıların peşinden gelen mutluluğu simgelemektedir. Sizlerin çok seviyor olmanıza rağmen bir kişiye karşı yapacak olduğunuz yanlışları işaret etmektedir. Sizler her ne kadar ilk zamanlar bunu fark edemeseniz bile karşınızda yer alan kişi size bir hayli fazla kırılmış olmasından dolayı uzak davranması ile bunun farkına varacaksınız.

Eğer farkına biraz geç varır iseniz de sevdiğiniz kişiyi kayıp etmek ile yüzleşmek zorunda kalacak olduğunuzu da işaret etmektedir. Çok yakında alınan bir evlilik kararı var gibi görünüyor. Sevgilinin teklifi seni çok şaşırtmış ve bir o kadar da sevindirmiş.

Bu kadar ani ve hızlı olmasını beklemiyor gibi bir halin var. Sevgilinle bir an önce yuvanıza kavuşmanın hayallerini kuruyorsunuz. Düğününüz çok kalabalık olacak ve çok hediye alacaksınız. Aileniz, arkadaşlarınız; bu mutlu gününüzde yanınızda olacak çok insan var.

Rüyada duvar altında kalmak ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status