Rüyada Dağa Çıkmak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Eğer dağ yokuş şeklinde veya oyulmuş ise ve yol oluşması azap demektir. Yokuşundan indiğini gören kişiler hayattaki sıkıntılardan veya azaplardan kurtulur.

Tam tersine bu yokuşu çıktığını gören kimseler zahmet veya zorluklarla uğraşacak anlamın da yorumlanır. Düştüğünü gören kimseler bir hataya veya günaha düşer ve pişmanlık içine girerler.

Arkadaş çevrende oldukça popüler biri gibi görünüyorsun. Herkes her sorununda ve sıkıntısında senin kapını çalıyor. Sabırlı, anlayışlı, tatlı dilli ve yardımsever özellikte olman, etrafının sevgisini kazandırmaya yetmiş gibi görünüyor. Her türlü sorunu dile getirmede sana oldukça fazla güveniyorlar. Arkadaşlarınla birlikte günü birlik gezi turlarına katılabilirsiniz. Gideceğin konserde farklı biri ile tanışabilirsin.

Rüyada Dağın Zirvesine Çıkmak

Kişinin sıkıntı çekmeden belli bir makama geleceğine, para kazanmakta zorluk çekmeyeceğine, rahat ve huzurlu bir hayat yaşayacağına işaret eder. Dünyayı etkileyecek boyutta işler başaracağına, imkansız gibi görülen şeyleri yaparak adından söz ettireceğine delalet eder. Yüksek makama, büyük işler başarmaya, ülke yönetimine, şana, şöhrete yorulur.

Rüyada Dağa Çıkıp Secde Etmek

Kişi adaletli bir yönetici olur. Hayırlı bir haber alacağına yorumlanır. Bir kardeşinin ya da kardeş kadar çok sevdiğin bir arkadaşının hamile olduğu haberini alacaksın. Bu durum seni mutlu edecek ve sende yeni bir bebek fikri oluşturacak.

Rüyada dağa çıkmak ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status