Rüyada Cin Yüzü Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cin yüzü görmek, hayırlı olmayan bir rüya olarak nitelendirilebilir. Hayatında birkaç olumsuz gelişme yaşanacaktır.

Bu olumsuz gelişmeler sonrasında bir süre boyunca hayatınızda iyi gelişmeler yaşanmayacaktır. Hayatınızın bir dönemi karanlık bir dönem olarak gelişecektir. Ayrıca arkadaşlık ilişkileri ve iş ilişkileri alanında, bazı kötü imalara ve söylemlere maruz kalacak, bu durum karşısında oldukça şaşıracaksınız.

İş hayatınızda sizi çekemeyen, başarısızlıklarınızı herkese çekinmeden anlatan bir arkadaşınız, sizin arkanızdan konuşarak, sizin moralinizi bozmaktadır. Aktardığı bu kötü izlenimler sebebiyle, çevrenizde olan itibarınız da zedelenecektir.

Hayatınızda bir süre, yavaş yavaş arkadaşlarınızın sizden uzaklaştığını göreceksiniz. Bu durum karşısında kendinizi sorgulama dönemine gireceksiniz. Ancak sizin hiçbir kabahatiniz ve suçunuz olmadığını sizlere söyleyebiliriz. Bu sorun sizden değil, o kişiden kaynaklanmaktadır. Bu çekilmeler sonrasında gerçek dostluklarınızı ve gerçek arkadaşlıklarınızı görecek, herkesin ne derece samimi olduğunu ve size ne kadar değer verdiğinin de ayrımına varmış olacaksınız.

Maddi açıdan sıkıntılara düşeceğinizin belirtisidir. Bankayla ilgili ya da arkadaşınıza verdiğiniz bir miktar borç sebebiyle kötü günler yaşayabilirsiniz. Bu günlerin üstesinden gelebilmek için yakınlarınızdan yardım istemelisiniz. Bu yardımlar sonrasında da kimin size ne kadar değer verdiğini ve güvendiğini göreceksiniz. Maddi anlamda yaşadığınız sıkıntılar da çevrenizin yardımıyla aşılacak bir durumdur. Doğru arkadaşlar seçmişseniz tabii.

Rüyada cin yüzü görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status