Rüyada Cin Yakmak Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cin yakmak, uzun zamandır arkadaşlarınız arasında çektiğiniz sıkıntı ve stres içeren durumların yakın zamanda ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Bir kaç arkadaşınızın kötü anlamda arkanızdan konuşması sizin biraz canınızı sıkmışa benziyor. Bu ruh halinden çıkmanız da bir süre devam edecektir. Bu rüya; arkadaşlarınızla yaşadığınız, gezi planlarının iptal olması, verdiğiniz sözü istemeden de olsa iptal etmeniz ve maddi sorunlar sebebiyle bir sarsıntıya uğrayacaktır.

İstemeden yaptığınız bu davranışlar, arkadaşınız ya da arkadaşlarınız tarafından isteyerek yapmışsınız gibi algılanacaktır. Bu algının önüne geçemeyecek ve arkadaşlığınıza bir süre ara vermek durumunda kalacaksınız. Önemli olan arkadaşlığınızın bu sebeplerle bitmesi değildir. Önemli olan ne için ve ne şekilde arkadaşlığınızı devam ettirdiğinizdir.

Eğer arkadaşlığınıza gereken önemi ve sevgiyi karşılıklı olarak birbirinize vermişseniz, bu gibi sorunlar kısa zaman sonra gülerek hatırlanacak sorunlar olacaktır. Siz de her insan gibi arkadaş ortamında çok seviliyor ve çok sahipleniyorsunuz, bu gibi durumun farkında olarak, arkadaşlık ilişkilerinizde gereken hassasiyeti göstermelisiniz. Bir nevi pire için yorgan yakmaya benzer.

Küçük sebepler ve sorun olmayan şeyler uğruna arkadaşlıklarınızdan, dostluklarınızdan vazgeçmeyin. Hayatınızda olan, flört ettiğiniz kişinin bir haberini duyacak ve şaşıracaksınız. Bu olay sizin uzun zaman boyunca kafanızı karıştıracak, o kişiye karşı hislerinizin katılaşmasına neden olacaktır. Duyduğunuz şeye kanıtlamadan inanmamanızı öneririz.

Rüyada Cin Yaktığını Görmek

Rüyada cin yaktığını görmek, kişinin, kısmetleri oldukça fazlalaşacaktır. Şu sıralar tam da her konuda kısmetsiz, şanssız olduğunuzu düşündüğünüz zamandır. Bu zamandan hemen sonra, yakın bir süre içerisinde hayatınızda köklü değişimler olacak, siz de bu gelişmelere şaşıracaksınız.

Hem aşk anlamında hem maddi imkanlar konusunda şansınız öylesine lehinize dönecek ki, çevrenizdekiler bile sizin ne kadar şanslı olduğunuzu düşünecektir. Tüm bu gelişmeler içerisinde; hayalini kurduğunuz gezi planınız varsa onu gerçekleştirebilirsiniz. İş konusunda da, uzun zamandır haber beklediğiniz bir yerden, size iş teklifi gelecek, bereketli ve uzun bir çalışma hayatı sizin ayaklarınıza serilecektir.

Aşk konusunda ise; yeni ayrıldığınız ve yeni sonlanan bir ilişkiden çıktığınız şu dönemlerde, aklınızı karıştıracak, duygusal anlamda ayaklarınızı yerden kesecek bir duygu seline kapılabilirsiniz. Sıkı tutunup, bu güzel gelişmeleri bir kenara geçip seyretmeye başlayabilirsiniz. Şanslı dönemler, bu sefer sizin için gelişecektir. Yolunuza çıkan tüm engeller, yerini şansa ve berekete bırakacak, huzur ve mutluluk dolu zamanlar sizinle olacaktır.

Bir akrabanız ya da arkadaşınızın sizin aleyhinize konuştuğunu simgeler. Bu konuşma, sizin başarılarınız, kariyer planlamanız dahilinde olacaktır. Sizi çekemeyen bu kişiyle çok yakın olmadığınızı söyleyebiliriz. Bu kişinin arkanızdan, sizi kıskandığı için konuştuğunu söyleyebiliriz. Bu konuşmalar sizi çok fazla etkilemeyecektir. Aksine ne kadar başarılı olduğunuzu görecek, kendinizle gurur duyacaksınız.

Rüyada cin yakmak ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status