Rüyada Cin Yakaladığını Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada cin yakaladığını görmek, bireyin kuvvetle muhtemel, adil bir yönetici olacağına, ruhuna şifa olacağına yorumlanır.

Ayrıca hayırlı bir ömre, geniş bir çevreye sahip olacağına, hukuk adamı olacağına, hayatta çok başarılı olacağına, sevgili ile mutlu bir geleceğe, sevince kavuşulacağına, eğitim hayatındaki başarıya, hayırlı şekilde öleceğine, komşularına destek olacağına, mutluluğa kavuşulacağına, huzura, aile içinde saadete erileceğine, iyi bir dost olacağına şeklinde anlama geldiği bildirilmiştir.

Bir diğer yoruma göre de yaşlılığının da sağlıklı geçeceğine, garibanlara yardım edeceğine, yüksek mertebeye, hastalara yardım edeceğine, yüz güzelliğine şeklinde anlama geldiği bildirilmiştir. Kardeşleri ile arasına soğukluk gireceğine işten çıkarılacağına kalp kırıklıkları yaşadığına şeklinde anlama geldiği bildirilmiştir.

Ayrıca büyük makama yükseleceğine, yağmura, yetenekli bir kişiye, arzu edilen güce ermeye, feraha, bol şansa, vefakar eşe, verimli işler yapacağına, hoşgörülü yaşlı adama, kazançlı zamanlara, ticari kazancı yüksek işler yapacağına delalettir.

Ender olarak da sorumluluktan dolayı mağdur olmaya, dara düşmeye, rahatının bozulacağına, kederden kurtulamamaya, maddi zorluğa delalet eder. Bazı yorumcular şöyle tabir ederler: Kişinin gördüğü rüya sıkıntılara göğüs gererek ulaştığı servete, sıkıntıları aşarak özlediği hünere, cefa çekerek ümit ettiği feraha, yardım alarak istediği iyi bir geleceğe yorulur.

Rüyada cin yakaladığını görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status